Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Господарським судом Дніпропетровської області затверджено Комунікаційну стратегію суду
05 лютого 2018 року в Господарському суді Дніпропетровської області відбулися збори суддів суду.
Зборами суддів було прийнято рішення про затвердження Комунікаційної стратегії Господарського суду Дніпропетровської області.
Стратегія комунікаційної діяльності Господарського суду Дніпропетровської області є основним документом для здійснення зовнішньої і внутрішньої комунікації на регіональному рівні, включає в себе сукупність комунікативних засобів, методів, прийомів і технік, покликаних надати об’єктивну інформацію про діяльність суду і суддів, налагодити постійний зацікавлений діалог з суспільством в інтересах забезпечення незалежності судової влади, гарантування законності та правопорядку, здійснення об’єктивного і неупередженого правосуддя.
З текстом Комунікаційної стратегії Господарського суду Дніпропетровської області можна ознайомитись за посиланням