Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

ДО УВАГИ : Кузнецова Яна Олександровича , Гладушкіна Віталія Вадимовича та Товариства з обмеженою відповідальністю "Завод Укрпромбетон" (справа №904/1381/24, суддя Іванова Т.В.)
Ухвалою Господарського суду Дніпропетровської області від 29.01.2026 у справі №904/1381/24 закрито підготовче провадження у справі №904/1381/24. Справу призначено до судового розгляду по суті в засіданні на 10.02.2026 о 15:00 год., яке відбудеться у приміщенні Господарського суду Дніпропетровської області в залі судового засідання №3-409 за адресою: м. Дніпро, вул. Володимира Винниченка, 1.
Попереджено учасників справи про те, що відповідно до пункту 1 статті 202 Господарського процесуального кодексу України, неявка у судове засідання будь-якого учасника справи за умови, що його належним чином повідомлено про дату, час і місце цього засідання, не перешкоджає розгляду справи по суті.
Повідомлено учасників справи про те, що інформація у цій справі доступна на офіційному веб-порталі судової влади України в Інтернет за посиланням: https://dp.arbitr.gov.ua/sud5005/gromadyanam/csz/.

