flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

До уваги Компанії "Саревін Інвестментс ЛТД" (Sarevin Investments LTD)!

28 травня 2025, 15:54

До уваги Компанії "Саревін Інвестментс ЛТД" (Sarevin Investments LTD)!

        В провадженні судді Господарського суду Дніпропетровської області Соловйової А.Є. перебуває справа №904/2787/21(904/2748/23) за позовом Акціонерного товариства "Державний екпортно-імпортний банк України", м. Київ до відповідача-1 Дочірнього підприємства "Автоскладальний завод №2" Публічного акціонерного товариства "Автомобільна компанія "Богдан Моторс", м. Дніпро відповідача-2 Компанії "Саревін Інвестментс ЛТД" (Sarevin Investments LTD), Республіка Кіпр, м. Лімасол в особі представництва "Саревін Інвестментс ЛТД" відповідача-3 Приватного акціонерного товариства "Автомобільна компанія "Богдан Моторс", м.Дніпро про визнання недійсним договору поруки від 28.12.2017.  

      Ухвалою суду від 20.05.2025  відкладено судове засідання на 17.06.2025 р о 13:30 год.

      Засідання відбудеться в приміщенні Господарського суду Дніпропетровської області в залі судових засідань № 3-310 за адресою: м. Дніпро, вул. Володимира Винниченка, 1 в режимі відеоконференції за допомогою підсистеми відеоконференцзв’язку ЄСІТС.

 

Звернути увагу сторін на те, що відповідно до ст.135 Господарського процесуального кодексу    України суд може постановити ухвалу про стягнення в дохід державного бюджету з відповідної особи штрафу у сумі від одного до десяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, зокрема за ухилення від вчинення дій, покладених судом на учасника судового процесу.

          Суд звертає увагу, що  згідно з ч.1 ст. 202  Господарським процесуальним кодексом  України, неявка у судове засідання будь-якого учасника справи за умови, що його належним чином повідомлено про дату, час і місце цього засідання, не перешкоджає розгляду справи по суті, крім випадків, визначених цією статтею.

        Пунктом 1 частини 3 статті 202 встановлено, що Господарським процесуальним кодексом  України, суд розглядає справу за відсутності учасника справи у разі неявки в судове засідання учасника справи (його представника) без поважних причин або без повідомлення причин неявки.