Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
До Уваги учасників провадження по справі № 904/6691/20
Ухвалою господарського суду від 19.05.2023
Заяву представника Компанія “Саревін Інвестментс ЛТД” від 29.04.2023р. про визнання недійсним Іпотечного договору №18-1ZS0019 від 13.12.2018р., укладеного між ПАТ “АК “Богдан Моторс” та АТ “Державний експортно-імпортний банк України”, посвідчені приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Гудь Л.М., зареєстрований в реєстрі за № 1092 прийняти до розгляду в судовому засіданні, яке призначено на 05.06.2023р. о 11:00год.
Судове засідання відкладене на 05.06.2023р. о 11:00год., відбудеться в приміщенні Господарського суду Дніпропетровської області в залі судових засідань №1-102 за адресою: м. Дніпро, вул. Володимира Винниченка, 1 в режимі відеоконференції за допомогою системи "EasyCon" (https://vkz.court.gov.ua).
Зобов'язати:
Компанію “Саревін Інвестментс ЛТД” - надати суду у разі наявності додаткові пояснення (заперечення) та обґрунтування на подану заяву.
Кредиторів та ліквідатора - надати суду заперечення (пояснення) на подану до суду представником Компанії “Саревін Інвестментс ЛТД” заяву про визнання недійсним Іпотечного договору №18-1ZS0019 від 13.12.2018р., укладеного між ПАТ “АК “Богдан Моторс” та АТ “Державний експортно-імпортний банк України”, посвідчені приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Гудь Л.М., зареєстрований в реєстрі за № 1092.
АТ "Укрексімбанк" - надати суду заперечення з нормативним та документальним обґрунтуванням на подану до суду представником Компанії “Саревін Інвестментс ЛТД” заяву про визнання недійсним Іпотечного договору №18-1ZS0019 від 13.12.2018р., укладеного між ПАТ “АК “Богдан Моторс” та АТ “Державний експортно-імпортний банк України”, посвідчені приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Гудь Л.М., зареєстрований в реєстрі за № 1092.
Визнати обов'язковою явку в судове засідання всіх учасників провадження у справі про банкрутство.
Господарський суд зазначає, що сторони мають право направляти всі звернення до господарського суду засобами електронного зв’язку.
Ухвала набирає законної сили з моменту її прийняття та не підлягає оскарженню.
Суддя І.В.Владимиренко