Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
В провадженні судді Господарського суду Дніпропетровської області Мартинюка С.В. перебуває справа №904/352/23 за заявою ТОВ "МОДУС ОПЕРАНДІ" до боржника КП Дніпродзержинської міської ради "КОМСЕРВІС" про визнання банкрутом.
Ухвалою господарського суду від 20.02.2023 відкладено розгляд заяви ТОВ "МОДУС ОПЕРАНДІ" про відкриття провадження у справі про банкрутство КП Дніпродзержинської міської ради "КОМСЕРВІС" до розгляду в підготовчому засіданні, яке відбудеться 07.03.2023 об 10:15 год.
Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Дніпропетровської області в кабінеті № 1-309 за адресою: вул. Володимира Винниченка 1, м. Дніпро, 49027.
Боржнику надати відзив на заяву про відкриття провадження у справі про банкрутство, докази в обґрунтування заперечень, докази щодо відсутності спору про право по вимогах, заявлених кредитором, баланс на останню звітну дату, докази оплати заборгованості, копію статуту.