Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Суддя Золотарьова Я.С.
Справа № 904/4339/21, за позовом Дніпропетровської обласної прокуратура в інтересах держави в особі Дніпровської міської ради, м. Дніпро
до відповідача-1: Товариства з обмеженою відповідальністю "АЗС-БУДСЕРВІС", м. Київ
відповідача-2: Товариства з обмеженою відповідальністю "Атлант", м. Дніпро
третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідачів: Товариства з обмеженою відповідальністю "Вест Петрол Маркет", м. Луцьк
про знесення самочинно збудованого нерухомого майна та демонтажу тимчасових споруд
Ухвалою господарського суду Дніпропетровської області від 23.06.2021, керуючись статтями 177-185, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
Участь у судовому засіданні представників не є обов'язковою.
У зв'язку з карантином, введеним у дію Постановою Кабінету Міністрів України “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19” від 11.03.2020 № 211 рекомендувати учасникам справи подавати заяви по суті спору та докази поштою.
Роз’яснити сторонам, що ними може бути подано заяву про проведення підготовчого засідання без їх участі, про закриття підготовчого провадження та призначення розгляду справи по суті, про розгляд справи по суті без їх участі, на підставі поданих заяв по суті спору та доказів.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.
Інформацію про дату та час розгляду справи можна отримати за електронною адресою суду: http://dp.arbitr.gov.ua/sud5005/spisok/csz\