Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
В проваджені Господарського суду Дніпропетровської області перебуває справа № 904/4715/21 за позовом Акціонерного товариства "ПОКРОВСЬКИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ" до Товариства з обмеженою відповідальністю науково-технічне підприємство "МАКС І К" про стягнення суми штрафних санкцій у розмірі 31 600,00 грн., за невідповідність якості поставленого товару.
Ухвалою Господарського суду Дніпропетровської області від 17.05.2021 прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі. Справа розглядатиметься за правилами спрощеного позовного провадження без виклику (повідомлення) учасників за наявними в матеріалах справи документами.
Сторонам - виконати вимоги суду, викладені в ухвалі Господарського суду Дніпропетровської області про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі від 17.05.2021.