Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Шановні пані та панове!
Господарський суд Дніпропетровської області пропонує Вам взяти участь в анонімному опитуванні щодо задоволеності якості функціонування суду, яке відбудеться з 12 по 30 квітня 2021 року.
Опитування проводиться з метою об’єктивної оцінки якості послуг, що надаються судом.
Під час опитування респондентам буде запропоновано заповнити анкети та оцінити діяльність Господарського суду Дніпропетровської області за наступними критеріями:
Отримана інформація буде використовуватися Господарським судом Дніпропетровської області для розробки ефективних кроків щодо поліпшення якості судових послуг та підвищення рівня довіри громадськості до судів.
Бланк анкети можна отримати в канцелярії суду (1 поверх) і в каб.
3-206 (2 поверх) - відділ забезпечення роботи керівництва суду та зв’язків зі ЗМІ.
Крім цього, бланк анкети розміщено на офіційному веб-сайті Господарського суду Дніпропетровської області за адресою: http://dp.arbitr.gov.ua/sud5005/pres-centr/anketa_099/
Цей ресурс дозволяє заповнити анкету в електронному вигляді і надіслати її на електронну адресу прес-секретаря суду n.kuchugurna@dp.arbitr.gov.ua
Ваша думка є важливою для нас!