flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

До уваги Юзькова Ігора Петровича, справа №904/1185/19.

26 квітня 2019, 15:00

В провадженні Господарського суду Дніпропетровської області перебуває справа № 904/1185/19 за позовом Акціонера приватного акціонерного товариства "Орджонікідзевський рудоремонтний завод" Полякова Олександра Сергійовича до Приватного акціонерного товариства "Орджонікідзевський рудоремонтний завод" про визнання недійним правочину   

Ухвалою Господарського суду Дніпропетровської області від 25.04.2019 підготовче засідання відкладено на 22.05.2019 о 10:30год.

Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Дніпропетровської області в  кабінеті № 3-408 за адресою: м. Дніпро, вул. Володимира Винниченка , 1.

Залучити до участі у справі в якості співвідповідача Юзькова Ігора Петровича.

Роз'яснити Відповідачу-2, що відповідно до ст. 178 ГПК України він має право   надати відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст. 165 ГПК України протягом 15 днів з дня одержання цієї ухвали.

Зобов'язати Позивача направити на адресу Відповідача-2 копію позовної заяви та додані до неї документи, докази направлення надати суду.

 Учасники справи, при поданні заяв по суті справи, повинні надати до суду докази в підтвердження дати отримання таких заяв від інших учасників, для перевірки судом дотримання строку при подачі відповідних заяв, а також, докази направлення на адресу інших учасників процесу заяв, що подаються до суду.

Явка в засідання повноважних представників учасників судового процесу обов’язкова.

Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.

Звернути увагу сторін на те, що відповідно до ст.135 Господарського процесуального кодексу  України суд може постановити ухвалу про стягнення в дохід державного бюджету з відповідної особи штрафу у сумі від одного до десяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, зокрема, за ухилення від вчинення дій, покладених судом на учасника судового процесу.     

Дата розміщення інформації на офіційному веб-порталі Господарського суду Дніпропетровської області в мережі Інтернет (http://dp.arbitr.gov.ua/sud5005/) Розділ „Новини та події суду”  26.04.2019.