flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Господарський суд Дніпропетровської області наголошує на неприпустимості втручання у процес здійснення правосуддя

11 лютого 2019, 18:08

Сьогодні, 11 лютого 2019 року, колегією суддів Господарського суду Дніпропетровської області в складі головуючого-судді Євстигнеєвої Н.М., суддів – Суховарова А.В., Юзікова С.Г. відбулося чергове судове засідання у справі №904/1542/18 за позовом фізичної особи-підприємця Особа_1 до товариства з обмеженою відповідальністю Особа_2.           

Позовні вимоги мотивовані невиконанням відповідачем усної домовленості в частині оплати заборгованості за надані позивачем послуги вантажної, вантажопідйомної, автотранспортної та самохідної техніки у розмірі 1 930 823,00 грн. 

Під час розгляду справи в залі судових засідань перебувала група вільних слухачів, частина з яких відмовилася надати документи, що посвідчують їх особу. Протягом судового засідання зазначені особи звинувачували суддів у хабарництві, не виконували розпоряджень головуючого у справі, викрикували гасла на підтримку відповідача у справі.

Після закінчення судового засідання громадські «активісти» облили речовиною зеленого кольору стіни та підлогу в коридорі Господарського суду Дніпропетровської області.

Відповідальним працівником суду був викликаний наряд патрульної поліції для складання протоколу про адміністративне правопорушення.

Господарський суд Дніпропетровської області розцінює такі дії як спробу тиску на суд і втручання у процес здіснення правосуддя та звертає увагу учасників судового процесу і відвідувачів суду на неприпустимості вчинення таких дій. 

Повідомляємо, що відповідно до ч. 3 ст. 6 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» втручання у здійснення правосуддя, вплив на суд або суддів у будь-який спосіб, неповага до суду чи суддів, збирання, зберігання, використання і поширення інформації усно, письмово або в інший спосіб з метою дискредитації суду або впливу на безсторонність суду, заклики до невиконання судових рішень забороняються і мають наслідком відповідальність, установлену законом.