flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Звіт щодо розгляду Господарським судом Дніпропетровської області звернень і запитів на інформацію у ІІ кварталі 2018 року

18 липня 2018, 17:49

 На виконання вимог ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» Господарським судом Дніпропетровської області проаналізовано запити на отримання публічної інформації, які надійшли до суду протягом ІІ кварталу 2018 року. 

Так, у звітному періоді до Господарського суду Дніпропетровської області від фізичних і юридичних осіб надійшло 96 письмових звернень, з яких:

- 25 запитів стосувалися надання інформації з приводу розгляду справ, підвідомчих господарським судам України;

- 10 запитів надійшло з посиланням на Закон України «Про доступ до публічної інформації»;

 - три звернення подано відповідно до Закону України «Про доступ до судових рішень», які були задоволені у повному обсязі.

Також працівниками апарату суду постійно надаються роз’яснення на усні телефонні запити, які стосуються отримання інформації про банківські реквізити для оплати судового збору, розклад роботи суду, а також з інших питань діяльності суду. 

На всі запити і звернення, що надійшли до суду, надані відповіді у порядку та строки, передбачені законами України «Про доступ до публічної інформації», «Про інформацію», «Про звернення громадян», «Про доступ до судових рішень» та іншими нормативно-правовими актами.