flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Результати анкетного опитування відвідувачів суду та учасників судових процесів

05 липня 2018, 11:41

 

З 21 травня по 08 червня 2018 року в приміщенні Господарського суду Дніпропетровської області проведено анкетне опитування відвідувачів суду та учасників судових процесів.

Під час цього заходу оцінювалися робота суддів та працівників апарату суду, їх етична поведінка, ефективність організації роботи суду в цілому та ін.

Опрацювавши матеріали анкет, Господарський суд Дніпропетровської області встановив, що в ньому взяли участь 52 особи. При цьому, чоловіки і жінки в рівній кількості (по 26 осіб) долучилися до оцінки якості роботи суду.

У цілому діяльність Господарського суду Дніпропетровської області зазначеними особами оцінена позитивно: судом отримано 20 п’ятірок (38%), 25 четвірок (48%), шість трійок (12%) і лише від однієї особи (2%) судом отримано один бал за якість роботи.

Запропоновані анкети окремо містили питання щодо організації роботи канцелярії суду. 44 респонденти (84%) на «добре» і «відмінно» оцінили ввічливість і тактовність працівників канцелярії, графік прийому документів та зручність їх подання. 

До того ж, схвальні відгуки отримала робота інших працівників суду, старанність яких відзначили 32 особи (61%).

Етичною поведінкою суддів та працівників апарату суду задоволена 41 особа, з яких коректне та доброзичливе ставлення до себе на оцінку «добре» відзначило 24 особи (46%), на оцінку «відмінно» - 17 осіб (33%).

У тій чи іншій мірі опитані особи задоволені наповненістю інформаційних ресурсів Господарського суду Дніпропетровської області (інформаційних стендів у приміщенні суду, офіційного веб-сайту суду, сторінки суду в соціальній мережі Facebook тощо). Так, 38 осіб (71%) задоволені наявною інформацією, не повністю задоволені – 13 осіб (27%) і лише одна особа (2%) при відповіді на це питання обрала категорію «інше», де зазначила про те, що на інформаційних ресурсах не вистачає інформації про результати розгляду справ.

Крім того, деякі анкети містять зауваження стосовно зручності та комфортності перебування в суді та ефективності організації роботи суду, за наслідками розгляду яких будуть вжиті заходи щодо усунення недоліків.

Особливої уваги в умовах сьогодення заслуговують відповіді на запитання, які стосуються довіри до Господарського суду Дніпропетровської області та господарських судів України в цілому.

Узагальнені дані заповнених анкет свідчать, що більшість респондентів (34 особи або 65%) висловлюють довіру Господарському суду Дніпропетровської області. 22 респонденти або 42% довіряють господарським судам України.

Господарський суд Дніпропетровської області щиро дякує за співпрацю всім особам, які взяли участь в опитуванні!

З повним текстом узагальнених даних проведеного анкетування можна ознайомитись за посиланням. Результати анкетного опитування відвідувачів суду та учасників судових процесів