flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Опитування

17 травня 2018, 11:50

Шановні пані та панове!

Господарський суд Дніпропетровської області пропонує Вам взяти участь в анонімному опитуванні щодо задоволеності якості функціонування суду, яке буде проходити в суді з 21 травня по 1 червня 2018 року.

Опитування проводиться з метою об’єктивної оцінки якості послуг, що надаються судом.

Під час опитування респондентам буде запропоновано заповнити анкети та оцінити діяльність Господарського суду Дніпропетровської області за наступними критеріями:

1.Зручність та комфортність перебування в суді.

2.Своєчасність судового розгляду.

3.Дотримання процедури та строків розгляду справ.

4.Повнота, якість та доступність інформації для відвідувачів суду.

5.Етична поведінка суддів та працівників апарату суду.

Отримана інформація буде використовуватися Господарським судом Дніпропетровської області з метою розробки ефективних кроків щодо поліпшення якості судових послуг та підвищення рівня довіри громадськості до судів.

З питань отримання бланку анкети необхідно звертатись до канцелярії суду (1 поверх) і відділу забезпечення роботи керівництва суду та зв’язків зі ЗМІ на 2-му поверсі каб. 3-206.

Крім цього, бланк анкети розміщено на офіційному веб-сайті Господарського суду Дніпропетровської області за адресою: https://dp.arbitr.gov.ua/.

Даний ресурс дозволяє заповнити анкету в електронному вигляді і надіслати її на електронну адресу відділу: d.mulina@dp.arbitr.gov.ua

 

Ваша думка є важливою для нас!