flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Звіт щодо розгляду Господарським судом Дніпропетровської області звернень і запитів на інформацію у ІV кварталі 2017 року

17 січня 2018, 16:47

         На виконання вимог ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» Господарським судом Дніпропетровської області проаналізовано запити на отримання публічної інформації, які надійшли до суду протягом ІV кварталу 2017 року. 

Так, у звітному періоді до Господарського суду Дніпропетровської області від фізичних і юридичних осіб надійшло 160 письмових звернень з яких: 

- 52 запити стосувалися надання інформації з приводу розгляду справ, підвідомчих господарським судам України; 

- 13 запитів надійшло до суду з посиланням на Закон України «Про доступ до публічної інформації»;

 - п’ять звернень подано відповідно до Закону України «Про доступ до судових рішень», з яких чотири звернення задоволено у повному обсязі; за наслідками розгляду одного звернення у його задоволенні було відмовлено. 

Також, працівниками апарату суду постійно надаються роз’яснення на усні телефонні запити, які стосуються отримання інформації про банківські реквізити для оплати судового збору, розклад роботи суду, а також інших питань діяльності суду.

На всі запити і звернення, що надійшли до суду, надані відповіді у порядку і строки, передбачені законами України «Про доступ до публічної інформації», «Про інформацію», «Про звернення громадян», «Про доступ до судових рішень» та іншими нормативно-правовими актами.

Крім цього, Господарський суд Дніпропетровської області продовжує ведення журналу, в якому відвідувачі суду мають можливість залишити свої пропозиції і зауваження щодо організації роботи суду.

За наслідками розгляду записів відвідувачів суду у зазначеному журналі Господарським судом Дніпропетровської області приймаються відповідні рішення.