Задати питання
flag Судова влада України

«Суди і вирішення спорів в режимі онлайн: покращення доступу до правосуддя в Україні»

22 вересня 2017, 12:03

«Суди і вирішення спорів в режимі онлайн: покращення доступу до правосуддя в Україні»

Суддя Господарського суду Дніпропетровської області, член Ради суддів України Іван Колісник взяв участь у конференції на тему: «Суди і вирішення спорів в режимі онлайн: покращення доступу до правосуддя в Україні», яка проходила у місті Києві 19 та 20 вересня.

 Метою заходу стало ознайомлення українських суддів та інших зацікавлених осіб з можливостями онлайн врегулювання спорів як засобу у сприянні своєчасному вирішенню спорів. Цей захід став інформаційним та конструктивним, адже доповідачами виступали провідні світові експерти, адвокати, медіатори та вчені, які мають змогу поділитися позитивним досвідом впровадження подібних програм у Канаді, США та країнах Європи. Оскільки онлайн спосіб врегулювання спорів має безліч переваг: правосуддя стає більш відкритим та доступним для усіх громадян, зменшується навантаженість судів та сприятиме швидкому вирішенню спорів.

         Організаторами заходу виступила Програма Агентства США з міжнародного розвиту (USAID) реформування сектору юстиції «Нове правосуддя».