Задати питання
flag Судова влада України

До уваги Товариства з обмеженою відповідальністю "ІНВЕСТ ТРЕЙДІНГ ДНІПРО", м. Донецьк

11 серпня 2017, 16:38

Відповідно до Інформаційного листа Вищого господарського суду України  від 12.09.2014 №01-06/1290/14 „Про Закон України „Про здійснення правосуддя та кримінального провадження у зв’язку з проведенням АТО” (зі змінами та доповненнями) повідомляю, що ухвалою Господарського суду Дніпропетровської області від 26.05.2017р. порушено провадження по справі № 904/6149/17 за позовом Царьова Івана Анатолійовича, м. Дніпро до Товариства з обмеженою відповідальністю "КОНСАЛТ-ПРО", м. Дніпро та залучено до розгляду справи у якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача - Товариство з обмеженою відповідальністю "ІНВЕСТ ТРЕЙДІНГ ДНІПРО", яке знаходиться на тимчасово окупованій території.

 

Крім того, суд вважає за необхідне зазначити  наступне.

 

Ухвалою Господарського суду Дніпропетровської області від 08.08.2017р. матеріали справи №904/6149/17 за позовом Царьова Івана Анатолійовича до Товариства з обмеженою відповідальністю "КОНСАЛТ-ПРО", за участі третьої особи: Товариства з обмеженою відповідальністю "ІНВЕСТ ТРЕЙДІНГ ДНІПРО", про визнання договору недійсним та застосування наслідків його недійсності, надіслано за виключною підсудністю до Господарського суду Донецької області.

 

 З повним текстом ухвали можна ознайомитися на офіційному сайті  Єдиного державного реєстру судових рішень http://www.reyestr.court.gov.ua.

 

Суддя                                                                                                В.І. Петрова