flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Повідомити російську федерацію в особі міністерства юстиції російської федерації, м. москва, російська федерація Ухвалою Господарського суду Дніпропетровської області від 05.07.2024 по справі № 904/2843/24:

09 липня 2024, 16:59
  1. 1. Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі.
  2. 2. Розгляд справи здійснювати за правилами загального позовного провадження.
  3. Повідомити позивача - Акціонерне товариство ”Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат” та відповідача - російську федерацію в особі міністерства юстиції російської федерації  про призначення підготовчого засідання, яке відбудеться 18.09.2024 о 09:40 год у приміщенні Господарського суду Дніпропетровської області в залі судового засідання (кабінеті) № 1-304 за адресою: 49600, м. Дніпро, вул. Володимира Винниченка, 1.

4.Зобов`язати позивача здійснити переклад цієї ухвали на російську мову з нотаріальним засвідченням його вірності, а також позовної заяви та доданих до неї документів та направити їх на адресу посольства російської федерації в Польщі (та його електронну пошту - pr@minjust.gov.ru), та посольства російської федерації в Угорщині (електронна пошта - hungary@mid.ru), докази чого надати суду.

  1. Явку у судове засідання визнати необов`язковою, залишивши її на розсуд учасників справи.
  2. Додатково повідомити всіх учасників справи про день, час та місце судового засідання, а також про зміст даної ухвали суду, шляхом її направлення на відомі суду електронні адреси, передачі телефонограм та розміщення відповідного оголошення на сайті Судової влади.

Суд рекомендує, у разі подання клопотання про проведення розгляду справ в режимі відеоконференцзв`язку, надсилати таке клопотання не менше ніж за 2 тижні задля забезпечення технічної можливості проведення такого засідання, у зв`язку із обмеженням кількості залів судових засідань.

  1. Відповідач має право подати відзив на позовну заяву протягом 15 днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі або з дня, коли йому стало відомо про судову справу. Відзив має відповідати статті 165 Господарського процесуального кодексу України.
  2. Позивач має право подати відповідь на відзив протягом 10 днів з дня одержання відзиву на позовну заяву або з дня, коли йому стало відомо про справу. Відповідь на відзив має відповідати статті 166 Господарського процесуального кодексу України.
  3. Відповідач має право подати заперечення протягом 10 днів з дня одержання відповіді на відзив. Заперечення має відповідати вимогам статті 167 Господарського процесуального кодексу.