flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Звіт щодо розгляду Господарським судом Дніпропетровської області звернень і запитів на отримання інформації протягом І кварталу 2024 року

05 квітня 2024, 12:19

На виконання вимог ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» Господарським судом Дніпропетровської області проаналізовано запити на отримання інформації, які надійшли до суду протягом першого кварталу 2024 року.

Так, у звітному періоді до Господарського суду Дніпропетровської області від фізичних і юридичних осіб надійшло 144 письмових зверненя, з яких:

  • 93 звернення стосувалися листування з правових питань;
  • 22 заяви подано з метою повернення помилково сплаченого судового збору;
  • 15 запитів надійшло від правоохоронних органів;
  • 10 скарг надійшло від фізичних і юридичних осіб;
  • 4 запити надійшло з посиланням на Закон України «Про доступ до публічної інформації»;

Також, працівниками апарату суду постійно надаються роз’яснення на усні телефонні запити, які стосуються отримання інформації щодо сплати судового збору, графіку і порядку прийому громадян, руху і результатів розгляду конкретних справ, порядку оскарження судових рішень першої інстанції до Центрального апеляційного господарського суду, а також з інших питань діяльності суду.  

На всі запити і звернення, що надійшли до суду, надані відповіді у порядку та строки, передбачені законами України «Про доступ до публічної інформації», «Про інформацію», «Про звернення громадян», «Про доступ до судових рішень» та іншими нормативно-правовими актами.