flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Онлайн вебінар «Особливості господарського процесу та вирішення господарських спорів в умовах воєнного стану в Україні»

12 вересня 2022, 16:42

 

09 вересня 2022 року суддя Господарського суду Дніпропетровської області Олександр Крижний взяв участь у черговому засіданні групи розробників вебінару для суддів “Особливості здійснення господарського судочинства в умовах воєнного стану”.

Захід було проведено під патронатом Національної школи суддів України, в якості модератора якого виступала викладач-координатор Юлія Блінова.

В обговоренні також узяли участь судді господарських судів Людмила Білецька, Володимир Гевко, Олена Фонова, Роман Міліціанов та Олена Малєєва.

Під час засідання розробники презентували підготовлені матеріали та обговорювали особливості здійснення господарського судочинства в умовах воєнного стану в Україні. Учасники й учасниці засідання висловили свої думки щодо доопрацювання підготовлених матеріалів. За результатами обговорення погоджено орієнтовну програму вебінару.

Заключне засідання розробників вебінару щодо особливостей здійснення господарського судочинства в умовах воєнного стану в Україні відбудеться 10 жовтня 2022 року.

 

За інформацією НШС України