flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

До уваги Янчук Світлани Василівни, справа №910/14600/20.

09 листопада 2020, 18:05

В провадженні Господарського суду Дніпропетровської області перебуває справа № 910/14600/20 за позовом Позивача-1 Базалевського Андрія Миколайовича, Позивача-2 Бондаренко Нонни Іванівни, Позивача-3 Бондаренко Сергія Олександровича, Позивача-4 Просової Віри Іванівни до Відповідача-1 Товариства з обмеженою відповідальністю "Д.Е.Н.", Відповідача-2 Янчук Світлани Василівни, Відповідача-3 Ситника Андрія Юрійовича, Відповідача-4 Губич Ірини Вікторівни, Відповідача-5 Баштаненко Олександра Івановича, Відповідача-6 Шиян Олега Валентиновича про визнання недійсним договору купівлі-продажу частки, витребування часток у статутному капіталі та відновлення становища, яке існувало до порушення прав 

Ухвалою Господарського суду Дніпропетровської області від 09.11.2020 выдкрито провадження у справі за правилами загального позовного провадження.

Справу призначено до розгляду в підготовчому засіданні на 01.12.2020 о 12:30год.

Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Дніпропетровської області в залі судових засідань № 3-408 за адресою: м. Дніпро, вул. Володимира Винниченка , 1.

Роз'яснено Відповідачам, що відповідно до ст. 178 ГПК України вони мають право  надати відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст. 165 ГПК України протягом 15 днів з дня одержання цієї ухвали.

  1. Учасники справи, при поданні заяв по суті справи, повинні надати до суду докази в підтвердження дати отримання таких заяв від інших учасників, для перевірки судом дотримання строку при подачі відповідних заяв, а також, докази направлення на адресу інших учасників процесу заяв, що подаються до суду. 

Явка в підготовче засідання повноважних представників учасників судового процесу обов’язкова. 

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду. 

Звернути увагу сторін на те, що відповідно до ст.135 Господарського процесуального кодексу України суд може постановити ухвалу про стягнення в дохід державного бюджету з відповідної особи штрафу у сумі від одного до десяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, зокрема, за ухилення від вчинення дій, покладених судом на учасника судового процесу. 

На період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України відповідно до Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", обмежити доступ в судове засідання осіб, які не є представниками учасників справи (вільних слухачів). 

Дата розміщення інформації на офіційному веб-порталі Господарського суду Дніпропетровської області в мережі Інтернет (http://dp.arbitr.gov.ua/sud5005/) Розділ „Новини та події суду”  09.11.2020.