flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Декларування родинних зв'язків і доброчесності судді у 2023 році

02 січня 2023, 10:32

Вища кваліфікаційна комісія суддів України нагадує суддям про необхідність подання декларації доброчесності та родинних зв'язків судді. 

У ВККС України зазначають, що з 01 січня до 31 січня 2023 року необхідно подати декларації родинних зв'язків і доброчесності судді.

Відповідно до статей 61 та 62 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" декларації заповнюються на офіційному вебсайті Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

У Вищій кваліфікаційній комісії суддів України звертають увагу, що у місті Києві тривають екстренні та аварійні відключення електроенергії, що можуть мати наслідком припинення роботи офіційного вебсайту ВККС України.

У зв'язку з цим ВККС України  просить суб'єктів декларування зазделегідь подати такі декларації, зокрема з'ясувати чинність електронного підпису, необхідного для їх заповнення.

Подати декларацію можна на сторінці https://cab.vkksu.gov.ua або у підрозділі "Подати декларації" розділ "Декларації" офіційного вебсайту Вищої кваліфікаційної комісії суддів України https://www.vkksu.gov.ua 

Інформація від секретаріату ВККСУ